Schody granit, marmur

Elementy wystroju wnętrz, które zostały wykonane z kamienia, zawsze prezentują się elegancko i solidnie. Tak samo jest w przypadku marmurowych lub granitowych schodów, które ze względu na swoją dużą estetykę, doskonale radzą sobie z połączeniem funkcji użytkowej z walorami dekoracyjnymi.

Działamy na terenie Bielska-Białej i właśnie w tym mieście oraz jego okolicach jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu znajdujące się w naszej ofercie kamienie naturalne na schody. Granit oraz marmur, posiadamy w zróżnicowanej gamie kolorystycznej - od bieli aż po czerń. Mogą Państwo zdecydować się na wybór kamienia o jednolitej strukturze bądź też materiału o oryginalnych wybarwieniach, dzięki którym każdy stopień będzie wyglądał nieco inaczej, co wpłynie na unikalność całej konstrukcji.

Klienci zawsze mogą liczyć na nasze fachowe doradztwo. Pomożemy w wyborze kamienia, który będzie pasował do reszty wnętrza i trafiał w Państwa gust, a także przygotujemy projekt schodów (prostych, zabiegowych lub podwieszanych), uwzględniając specyfikę i metraż budynku. Działamy w sposób kompleksowy, dlatego nasza oferta obejmuje także dostawę i montaż oferowanych przez nas wyrobów z kamienia. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Powered by NO-LIMIT