Elewacje granitowe i z płyt kwarcytowych

OROSEI sprawi, że Wasz dom nabierze nowej formy. Elewacja budynku określa jego charakter. Jest ozdoba i wizytówką. Ma ogromne znaczenie w postrzeganiu budynku, bez względu na to, czy jest to dom jednorodzinny, budynek mieszkalny czy też biurowiec lub obiekt użyteczności publicznej. Elewacja nadaje bryle charakteru i decyduje o jego stylu.


Klasyczne elewacje granitowe

Elewacje granitowe stosowane są w architekturze od bardzo dawna. Nic dziwnego. Elewacje z kamienia naturalnego wzbogacają budynek i nadają mu solidności, a jednocześnie są praktyczne i niezniszczalne. Na fasady granitowe nie oddziałują niekorzystne warunki atmosferyczne, są one odporne na niskie temperatury oraz wilgoć. Różne odcienie surowca, wielkość elementów i różnorodność faktur pozwalają na dowolne projektowania i kształtowanie fasady budynku.


Nowoczesne ściany z płyt kwarcytowych

Pewne cechy związane z ciężarem klasycznych fasad oraz ich termoizolacyjnością skłoniły do poszukiwań nowoczesnych materiałów fasadowych. Takim materiałem do budowy fasad budynków są płyty kwarcytowe. Są to spieki kwarcowe, wyjątkowo trwałe i odporne, a także lekkie i łatwe w montażu. Są materiałem o wielu zaletach, są ekologiczne, a dodatkowo samoczyszczące. Są na tyle innowacyjne, że uważa się ja za materiał przyszłości. Nasza firma wykonuje elewacji z płyt kwarcytowych na budynkach, tworząc oryginalne dekoracje architektoniczne.

Proponowane przez nas elewacje z kamienia naturalnego i z płyt kwarcytowych mogą pokrywać całą ścianę lub jedynie niektóre jej fragmenty. Możemy również stworzyć je z dużych płyt lub małych elementów, w zależności od potrzeb i upodobań klienta. Użycie granitu bądź innych kamieni naturalnych to najlepsza i coraz częściej stosowana metoda na efektowne wykończenie ścian w łazience, bądź salonie.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i nadania budynkowi albo pomieszczeniu zupełnie nowego charakteru.

Powered by NO-LIMIT