Elewacje granitowe i płyty kwarcytowe

Wykorzystanie kamienia naturalnego w celach dekoracyjnych, kojarzy się raczej z ponadczasowym wystrojem i elegancją. Natomiast nasza firma z Bielska-Białej proponuje Państwu nieco bardziej nowoczesne i oryginalne rozwiązanie, jakim są elewacje granitowe oraz ściany wykonane z płyty kwarcytowej. Taka zewnętrzna dekoracja prezentuje się dobrze zarówno na prywatnych budynkach mieszkalnych, jak i innego typu obiektach.

Elewacje wykonane z kamienia naturalnego, mogą przybrać naprawdę zróżnicowaną formę - mogą pokrywać całą ścianę bądź jedynie jej fragmenty, a także być wykonane z dużych płyt lub małych elementów granitu. Coraz częściej fasady budynków oraz ściany we wnętrzach, ozdabia się także takimi kamieniami, jak płyty kwarcytowe (z którymi zdecydowanie częściej możemy spotkać się w przypadku posadzek, podjazdów lub ścieżek). Płyty kwarcytowe, szczególnie te o nieregularnych kształtach, umożliwiają uzyskanie naprawdę oryginalnego efektu wizualnego, obok którego z pewnością nie da się przejść obojętnie.

Jeśli nie mają Państwo pomysłu na wykończenie ścian w salonie lub łazience, bądź chcą odświeżyć wygląd elewacji swojego domu, to zastosowanie granitu lub innych kamieni naturalnych, na pewno okaże się ciekawym zabiegiem architektonicznym.

Powered by NO-LIMIT