Posadzki granitowe i marmurowe

Podłogi z kamienia naturalnego, oferowanego przez naszą hurtownię, wyglądają niezwykle stylowo oraz wnoszą do pomieszczenia klimat szyku i elegancji.

Nasze posadzki granitowe po wykonaniu dodatkowej impregnacji są odporne na zniszczenia mechaniczne, działanie wysokich temperatur, wodę i inne czynniki zewnętrzne. Sprawdzają się zarówno we wnętrzu domu, jak i na tarasie czy posesyjnym placu.

Posadzki marmurowe to idealny sposób na dekorację każdego wnętrza – w szczególności holu, łazienki czy kuchni. Przyciągają wzrok i świadczą o wyrafinowanym guście jego właściciela.

Do wykonania kamiennej podłogi używamy najlepszej jakości marmuru i granitu w szerokiej gamie odcieni i rodzajów wybarwienia. Ponadto, podczas przygotowywania posadzki, możemy umieścić na niej oryginalne wzory, wybrane przez Klienta i dopasowane do jego indywidualnych preferencji. Dzięki temu będzie miał on pewność, że zostanie posiadaczem nie tylko pięknej, ale i unikalnej podłogi.

Zawsze służymy naszym Klientom specjalistyczną pomocą. Doradzamy w wyborze odpowiedniego materiału na posadzkę, oraz dzielimy się informacjami dotyczącymi pielęgnacji podłogi wykonanej z naturalnego kamienia.

Jeżeli chcą Państwo uzyskać więcej informacji na temat świadczonych przez nas usług, bądź przyjrzeć się dokładnie oferowanemu przez nas kamieniowi – zapraszamy do siedziby naszej firmy w Bielsku – Białej.

Zachęcamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty. Gwarantujemy, że każdy z Państwa znajdzie u nas idealny materiał na podłogę.

Powered by NO-LIMIT