Parapety granitowe i marmurowe

Z kamienia naturalnego można wykonać nie tylko posadzki czy ściany, ale też i mniejsze elementy, niezbędne do wykończenia wnętrz - do których zaliczyć można między innymi parapety.
W naszym zakładzie oferujemy Państwu własnoręcznie wykonane parapety granitowe i marmurowe. Są bardzo praktyczne, a zarazem niezwykle stylowe.

Nasze parapety z kamienia naturalnego są trwałe, nadają pomieszczeniom klimatu i świadczą o poczuciu smaku ich właścicieli. Nadają się zarówno do wnętrz prywatnych, jak i biur czy galerii handlowych, będąc idealnym dopełnieniem ich wystroju. Swoją rosnącą popularność zawdzięczają odporności na wilgoć, działanie wysokich temperatur i uszkodzenia mechaniczne. Stanowią połączenie prostoty, wytrzymałości i estetyki wykonania oraz zachowują swój wyjątkowy wygląd przez lata. Do ich produkcji używamy wyłącznie najwyższej jakości kamieni.

Do naszych zadań należy przygotowywanie i montaż parapetów marmurowych i granitowych po wewnętrznej i zewnętrznej stronie budynków. Chętnie dzielimy się też z Klientami naszą wiedzą z zakresu kamieniarstwa. Zawsze jesteśmy gotowi doradzić rodzaj kamienia najlepiej odpowiadający Państwa indywidualnym potrzebom oraz poinformować o sposobach jego czyszczenia i impregnacji.

Jesteśmy przekonani, że realizacje przygotowane przez naszą firmę przypadną do gustu każdemu wielbicielowi elegancji, zwracającemu uwagę na nawet najdrobniejsze detale wykończeniowe.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby w Bielsku - Białej i skorzystania z naszych usług.

Powered by NO-LIMIT