Parapety granitowe, marmurowe

Z kamienia naturalnego można wykonać nie tylko posadzki czy ściany, ale też mniejsze elementy, wchodzące w skład wykończenia wnętrz. Należą do nich wykonywane przez nas parapety granitowe i marmurowe, które pełnią zarówno funkcję dekoracyjną, jak i użytkową. Nasze wyroby stanowią połączenie prostoty z trwałością i wysoką estetyką wykonania. Parapety marmurowe lub granitowe doskonale prezentują się we wnętrzach prywatnych, a także biurach oraz obiektach handlowych lub usługowych - świadczą o poczuciu smaku ich właścicieli oraz sprawiają, że wystrój konkretnego pomieszczenia jest dopięty na ostatni guzik.

Zajmujemy się przygotowywaniem i montażem parapetów zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Doradzimy Państwu jaki rodzaj kamienia najlepiej sprawdzi się w środku, a który poza budynkiem oraz poinformujemy o sposobach jego czyszczenia i impregnacji.

Jeśli należą Państwo do osób, zwracających uwagę na najdrobniejsze detale wykończeniowe, a dodatkowo lubią rzeczy eleganckie i solidne, to realizacje przygotowywane przez naszą firmę z pewnością trafią w Państwa gust. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do odwiedzenia nas w Bielsku-Białej. Jesteśmy otwarci na różne oferty współpracy.

Powered by NO-LIMIT